fbpx

Marka

Najwyższej jakości ortezy i stabilizatory dla sportowców, dla dorosłych, dla dzieci. Marka japońskiej grupy Nippon Sigmax Co., Ltd.

Szeroki wybór stabilizatorów oraz wkładek do butów

Zamst ochrona mięśni i stawów, stabilizatory, wkładki do butów

Produkty Zamst po raz pierwszy zostały wykorzystane przez męską drużynę olimpijską siatkarzy z Japonii podczas IO w Barcelonie w 1992 r. a już w kolejnym roku Zamst zadebiutował na rynku ortez i stabilizatorów chroniąc mięśnie i stawy sportowców na całym świecie.

Rozwój produktów Zamst oparty jest na wiedzy z medycyny sportowej i potencjale badawczym, jaki wnoszą naukowcy, sportowcy i trenerzy. Priorytetem jest skuteczna ochrona stawów i mięśni osób aktywnych fizycznie zachowując maksymalną swobodę ruchów.

Zamst jest marką stworzoną z myślą o osobach aktywnych gwarantującą im najwyższą jakość produktów.

Zamst zapewnia wsparcie podczas urazów, szybki powrót do zdrowia oraz ochronę przed ponownym urazem.

Dewiza marki Zamst to skuteczna ochrona, maksymalna swoboda ruchów, komfort, lekkość i optymalne dopasowanie anatomiczne.

Jesteśmy oficjalnym autoryzowanym dystrybutorem w Polsce. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ortezy premium, stabilizatory stawu skokowego, stabilizatory kolana, wkładki do butów sportowych, ortezy lędźwiowo-krzyżowe, usztywniacze nadgarstka, produkty do krioterapii miejscowej.

Dołącz do drużyny Zamst