Marka Zamst

Najwyższej jakości ortezy i stabilizatory dla sportowców. Zamst to marka wyrobów ortopedycznych, ortez i produktów ochronnych dla sportowców. Powstała w 1993 roku dzięki Nippon Sigmax Co., Ltd., japońskiego producenta wyrobów medycznych, który od 50 lat opracowuje i wytwarza produkty dla branży ortopedycznej.

Naszą misją zawsze było oferowanie produktów i usług, które pomogą poprawiać wyniki sportowców i zapobiegać urazom.

ortezy-stabilizatory-premium

Produkty Zamst po raz pierwszy zostały wykorzystane przez męską drużynę olimpijską siatkarzy z Japonii podczas IO w Barcelonie w 1992 r. a już w kolejnym roku Zamst, zadebiutował na rynku ortez i stabilizatorów chroniąc mięśnie i stawy sportowców na całym świecie. Produkty Zamst są obecnie dystrybuowane w wielu krajach na całym świecie, w tym w USA, Chinach i całej Europie.

Rozwój produktów Zamst oparty jest na wiedzy z medycyny sportowej i potencjale badawczym, jaki wnoszą naukowcy, sportowcy i trenerzy. Priorytetem jest skuteczna ochrona stawów i mięśni osób aktywnych fizycznie zachowując maksymalną swobodę ruchów.

Zamst jest marką stworzoną z myślą o osobach aktywnych gwarantującą im najwyższą jakość produktów.

Dewiza marki Zamst to skuteczna ochrona, maksymalna swoboda ruchów, komfort, lekkość i optymalne dopasowanie anatomiczne.

Jesteśmy oficjalnym autoryzowanym dystrybutorem w Polsce. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ortezy premium, stabilizatory stawu skokowego, stabilizatory kolana, wkładki do butów sportowych, ortezy lędźwiowo-krzyżowe, usztywniacze nadgarstka, produkty do krioterapii miejscowej.