Wilfredo Leon

Wilfredo León Venero ambasadorem ZAMST

W wieku 14 lat Wilfredo León zadebiutował w reprezentacji Kuby, z którą zdobył srebrny medal w Mistrzostwach Świata 2010 oraz brązowy medal w rozgrywkach Ligi Światowej 2012. W 2015 roku uzyskał obywatelstwo polskie, a w 2019 roku zadebiutował w reprezentacji Polski, stając się od razu jedną z jej czołowych postaci.

Wilfredo León, jako jeden z najlepszych sportowców, jest również w pełni profesjonalny w aspekcie dbania o własny organizm, co ma ogromny wpływ na długość kariery sportowca. Miał okazje przetestować wiele dostępnych na rynku produktów wspomagających ochronę miesni i stawow i dzięki temu zapoznał się z produktami ZAMST.  Korzysta ze stabilizatora stawu kolanowego ZK-7 oraz stabilizatopra stawu skokowego A2-DX, które bardzo sobie ceni ze względu na wygodę oraz zastosowane nowoczesne technologie, pozwalające na odpowiednie wsparcie stawow i miesni. Aktywne użytkowanie tego i innych produktów ZAMST doprowadziło do decyzji o podpisaniu umowy sponsorskiej i zostania globalnym ambasadorem marki.
„Wierzę, że zapobieganie kontuzjom jest kluczem do najlepszych wyników sportowych. Zauważyłem to, ponieważ w czasie mojej kariery miałem kilka drobnych urazów. Poświęcam dużo uwagi mojemu przygotowaniu fizycznemu i to dla mnie ogromna przyjemność stać się członkiem drużyny ZAMST. Próbowałem wielu różnych produktów ZAMST i czuję się z nimi doskonale!” – powiedział Wilfredo León.

Yosuke Suzuki, prezes i dyrektor generalny Nippon Sigmax Co., Ltd. dodał: „Działalność Wilfredo nie ogranicza się tylko do grania w siatkówkę.  Jego pasją jest szkolenie młodych zawodników i rozwijanie siatkówki w Polsce, w tym celu został nawet właścicielem klubu Anioły UMK Toruń! Jesteśmy dumni, że Wilfredo, który ma takie wysokie aspiracje i dużo chęci do działania został ambasadorem naszej marki”

Równolegle z powitaniem Wilfredo jak członka #teamZAMST, firma podpisała umowę z jego klubem SIR Safety Perugia. ZAMST będzie wspierać wszystkie działania SIR Safety Perugia jako oficjalny Partner Medyczny.

ZAMST zapewnia wsparcie podczas urazów, szybki powrót do zdrowia oraz ochronę przed ponownym urazem.

Dewiza marki ZAMST to skuteczna ochrona, maksymalna swoboda ruchów, komfort, lekkość i optymalne dopasowanie anatomiczne.